TOPFEST s.r.o. TOPFEST Festival Červeník
 
Vstupenky na Lodenicu
www.ticketportal.sk

LODENICA 2016 - kompletný program zverejnený [15.08.2016]

Ahojte Lodeničiari !!!

Už len desať dní a otvoríme pre Vás brány 18. ročníku festivalu Lodenica. Na stránke sme zverejnili kompletný hudobný program a môžete sa tešiť aj na množstvo sprievodných podujatí. Vstupenky v predpredaji zakúpite na www.ticketportal.sk, www. predpredaj.sk a www.zijemehudbou.sk.

LODENICA 2016 - na festivale nám zahrajú legendárny MIDLLE OF THE ROAD [25.05.2016]

Ahojte Lodeničiari !!!

máme pre Vás ďalšie mená v programe. Opäť sa k nám vráti HONZA NEDVĚD a jeho folkové piesne. Určite Vám rozbúchajú srdiečko vystúpenia SPIRITUAL KVINTET, KAMELOT či Františka NEDVĚDA a skupiny Tiebreak. Štvrtkový program bude venovaný spomienke na Johna Dopieru / tvorca hudobného nástroju DOBRO / a nebude chýbať ani country bál. Zo zahraničia k nám zavítajú legendárny MIDLLE of the Road ale aj ruská folková smršť OTAVA YO. Jubileum u nás oslávi aj legendárny Pavel ŽALMAN Lohonka. Na pódiu nebudú chýbať ani IMT SMILE, COP, Allan MIKUŠEK, Bukasový masív, Pacipacifik, Nový Rownák, Malina brothers, DESMOD, Ploštín punk a mnohí ďalší. Vstupenky sú v predaji na www.ticketportal.sk a www.predpredaj.ska www.žijemehudbou.sk

LODENICA 2016 - príde slávny EMIR KUSTURICA & TNSO [11.04.2016]

Ahojte Lodeničiari !!!

Jar už máme v plnom prúde a na Lodenici príroda hrá svoje prvé songy. Prišiel čas zverejniť prvých účinkujúcich. Sme radi že sa nám konečne podarilo pozvať legendárneho srbského speváka a režiséra Emira Kusturicu. Emir Kusturica vystúpi s formáciou No Smoking Orchestra, ktorá hráva rockové skladby obohatené o prvky folku, popu, tanga či dokonca techna. Toto famózne spojenie rôznych štýlov s balkánskym podtónom Vás určite privedie do varu. Môžeme sa tešiť na vystúpenie skupiny Družina, The Buttons, Devítka, Slniečko, Všichni svatí a mnoho ďalších. V blízkej budúcnosti zverejníme ďalšie mená. Vstupenky v predpredaji za skvelé ceny si zakúpite v sieti www. ticketportál.sk a www. predpredaj.sk


LODENICA 2016 - tešme sa na ČECHOMOR [16.02.2016]

Ahojte Lodeničiari !!!

Zima nám pomaly odchádza a areál festivalu LODENICA sa začína pripravovať na novú sezónu . Tento rok otvoríme brány festivalu už 18. krát a budeme sa snažiť pre Vás pripraviť zaujímavý hudobný a sprievodný program. Štvrtok bude patriť country - folkovej scéne a nebude chýbať ani tradičný country bál. S radosťou Vám oznamujeme že príde ČECHOMOR. V blízkej budúcnosti zverejníme ďalšie mená našich účinkujúcich. Môžete sa opäť tešiť na zahraničného účinkujúceho. Vaše pripomienky v anketových lístkoch sme prehodnotili a budeme sa snažiť zlepšiť kvalitu festivalu.V sprievodnom programe pre Vás pripravujeme novinky a máte sa na čo tešiť. Ešte stále si môžete zakúpiť najlacnejšie vstupenky na www.ticketportal.sk a www.predpredaj.sk. Od 1.3.2016 sa cena zvyšuje. Budeme Vás pravidelne informovať o novinkách festivalu LODENICA 2016.

LODENICA 2015 [28.09.2015]

Ahojte Lodeničiari !!!

Ďakujeme Vám za úžastnú atmosféru ktorú ste vytvorili na festivale. Budeme sa snažiť aby Lodenica 2016 bola ešte kvalitnejšia. Už čoskoro zverejníme termín festivalu a spustíme predpredaj vstupeniek. Váš festival LODENICA.


LODENICA 2015 - cestujte na festival vlakom [21.08.2015]

Riešil si si už cestu na festival LODENICA Piešťany?  Železničná
spoločnosť Slovensko (ZSSK) ako partner festivalu LODENICA Piešťany ponúka
návštevníkom komfortné cestovanie vlakom. Lístok na vlak kúpiš lacnejšie 
už aj cez internet.  Viac info o zľavách a produktoch, odchodoch vlakov a
službách nájdeš na: Kontaktné centrum 18 188 nonstop alebo
www.slovakrail.sk.

LODENICA 2015 - prinášame kompletný hudobný program [03.08.2015]

Ahojte Lodeničiari. Už je to vonku. Kompletný hudobný program nájdete na stránke aj facebooku. Môžete sa tešiť na Rednex, Čechomor, Fleret, Rangers, Kamelot, Simu Martausovú, Františka Nedvěda, Žalmana, Hex, Zuzanu Smatanovú, Katku Koščovú s Neřežom, Slniečko, Bukasový masív, Willie Jonesa Imt Smile Hoptrop, Roberta KŔESťANA a mnoho ďalších. Tešíme sa na Vás a tú povestnú fantastickú Lodenicovú atmosféru ktorú vytvárate. Vstupenky zakúpite na www.ticketportál.sk, www.predpredaj.sk a www.žijemehudbou.sk.« Predchádzajúca 1 2 3 4 7 10 13 Nasledujúca »
partneri