Festival Lodenica Miesto a dátum konania

Amfiteáter, Červeník

Štvrtok – Sobota: 25.8. – 27.8.2022

Areál festivalu otvorí svoje brány vo štvrtok 25.8.2022 o 09:00

Areál festivalu sa uzatvára v nedeľu 28.8.2022 o 12:00

Aby sme predišli nedorozumeniam pri vstupe do areálu odporúčame prečítať si aj pokyny uvedené v sekcií „Pravidlá, podmienky, prvá pomoc“.

Festival Lodenica VSTUPENKY

Cena vstupenky :

Permanentka : 45 Eur ( v predpredaji 40 Eur )
Jednodňová vstupenka – 25 Eur ( v predpredaji 20 Eur )
VIP Vstupenka –
120 Eur iba v predpredaji (vstupenka zahŕňa VIP parkovanie, tribúnu, klimatizovaný/vykurovaný stan, v ktorom sa vo večerných hodinách podáva teplý a studený bufet)

Parkovanie karavany – 25 Eur (obmedzený počet miest, vstupenka zahŕňa parkovanie karavanu v areáli a osobného auta na parkovisku, pripojenie na elektrickú energiu)

Zľavy:

ZŤP – 15 Eur (vstupenky je možné zakúpiť si len na mieste festivalu  po predložení príslušného preukazu, vstupenka je platná na celé trvanie festivalu)

Deti do 10 rokov zdarma ( vstup povolený len po predložení príslušného preukazu, napr. kartička poistenca dieťaťa)

 

Pre tých, ktorí si kúpu vstupeniek nechávajú na poslednú chvíľu, prípadne sa spoliehajú, že si ju kúpia priamo na mieste, máme jednu dôležitú informáciu…

Každý ohradený priestor má aj svoju kapacitu, ktorú nie je možné z bezpečnostného hľadiska prekročiť. Preto sa môže stať, že v priebehu festivalu bude predaj vstupeniek na mieste zastavený. Nakoľko nevieme predpovedať budúcnosť, nedá sa dopredu vedieť koľko ľudí si zakúpi vstupenku priamo na mieste, informácia o vypredaní prichádza bezprostredne po jej zistení.  Z tohto dôvodu je lepšie, ak si svoj vstup na festival zabezpečíte už v predpredaji. Predídeme tak nepríjemným situáciám, ak dôjde k zastaveniu predaja vstupeniek na mieste.