Festival Lodenica Miesto a dátum konania

Autocamping Lodenica

Rekreačná 3463/5, 921 01 Piešťany

Štvrtok – Sobota: 27. – 29.8.2020

Areál festivalu otvorí svoje brány v stredu 26.8.2020

Areál festivalu sa uzatvára v nedeľu 30.8.2020

Aby sme predišli nedorozumeniam pri vstupe do areálu odporúčame prečítať si aj pokyny uvedené v sekcií „Pravidlá, podmienky, prvá pomoc“.

Festival Lodenica VSTUPENKY

Cena vstupenky :

Permanentka : 35 Eur ( v predpredaji 30 Eur )
Jednodňová vstupenka – 25 Eur ( v predpredaji 20 Eur )
VIP Vstupenka –
80 Eur iba v predpredaji (vstupenka zahŕňa VIP parkovanie, tribúnu, klimatizovaný/vykurovaný stan, v ktorom sa vo večerných hodinách podáva teplý a studený bufet)

Parkovanie karavany – 20 Eur (obmedzený počet miest, vstupenka zahŕňa parkovanie karavanu v areáli a osobného auta na parkovisku, pripojenie na elektrickú energiu)

Zľavy:

ZŤP – 15 Eur (vstupenky je možné zakúpiť si len na mieste festivalu  po predložení príslušného preukazu, vstupenka je platná na celé trvanie festivalu)

Deti do 10 rokov zdarma ( vstup povolený len po predložení príslušného preukazu, napr. kartička poistenca dieťaťa)

Pre tých, ktorí si kúpu vstupeniek nechávajú na poslednú chvíľu, prípadne sa spoliehajú, že si ju kúpia priamo na mieste, máme jednu dôležitú informáciu…

Každý ohradený priestor má aj svoju kapacitu, ktorú nie je možné z bezpečnostného hľadiska prekročiť. Preto sa môže stať, že v priebehu festivalu bude predaj vstupeniek na mieste zastavený. Nakoľko nevieme predpovedať budúcnosť, nedá sa dopredu vedieť koľko ľudí si zakúpi vstupenku priamo na mieste, informácia o vypredaní prichádza bezprostredne po jej zistení.  Z tohto dôvodu je lepšie, ak si svoj vstup na festival zabezpečíte už v predpredaji. Predídeme tak nepríjemným situáciám, ak dôjde k zastaveniu predaja vstupeniek na mieste.